990Films 2019-05-14T17:11:09+00:00

Video Marketing w pigułce:

osób ogląda filmy video każdego dnia 55%
używa filmu przy zakupach online 90%
lepiej postrzega firmę przez filmy 63%
udostępnia filmy marek wśród znajomych 70%
ogląda filmy na smartfonach 50%
woli film od opisu produktu 79%

O nas

990Films Crew to zespół filmowy wchodzący w skład agencji reklamowej New Idea. Firma istnieje  na polskim rynki od 1989 roku oferując wszechstronne usłgui marketingowe i reklamowe. Cechuje nas…

PASJA

Wierzymy w to co robimy, a przede wszystkim lubimy naszą pracę Każde zlecenie traktujemy jak  wyzwanie uwalniając każdorazowo wielkie pokłady energii. Magia kreowania obrazu inspiruje nas każdego dnia – stąd czerpiemy siłę.

DOŚWIADCZENIE

Każdy z nas spędził wiele czasu przy projektach wymagających klientów, realizując z pozoru niewykonalne zadania i chwytając obiektywem niezwykłe sytuacje. Dziś naszą wiedzę gromadzoną przez lata oferujemy naszym klientom i traktujemy jako największą zaletę.

ZESPÓŁ

Wyznajemy zasadę, że grunt to zgrana i zadowolona ekipa. Dzięki ludziom, którzy lubią swoją pracę możemy tworzyć i realizować nawet najbardziej wykręcone sceny i filmy. Lubimy to co robimy – to nas wyróżnia.

KREATYWNOŚĆ

Wszystko zaczyna się od pomysłu, które są często abstrakcyjne i niekonwencjonalne. Staramy się wykorzystywać energię, aby każdy film był oryginalny i unikatowy. Czerpiemy inspirację z wielu dziedzin sztuki, aby przelać je na obraz, który rejestrujemy.

OFERTA

VIDEO MARKETING

Wykorzystaj swoje działania do promocji firmy w mediach społecznościowych. Docieraj do klientów poprzez obraz i dźwięk prezentując największe swoje zalety.

FILMY KORPORACYJNE

Przedstaw swoje przedsiębiorstwo jako odpowiedzialną i profesjonalną firmę. Pokaż swój zespół i metedy, które wykorzystujesz dla skutecznego działania.

TELEDYSKI

Użyj wyobraźni, aby muzyka, którą tworzysz nabrała walorów wizualnych. Wykorzystaj nasze doświadczenie, aby Twoi odbiorcy chętniej wybierali muzykę, która tworzysz.

FILMY LOTNICZE

W skład naszego zespołu wchodzą licencjonowani operatorzy dronów, którzy mogą mocno ubarwić wizerunek Twojej firmy.

REKLAMY

Promuj swoje produkty i usługi prezentując je w formie audiowizualnych. Pamietaj, że nawet krótki filmik może zastąpić długa broszurę.

INSTRUKTAŻ

Wykorzystaj filmy do szkoleń i nauczania Twoich odbiorców. Dzięki temu nie tylko polepszysz kontakt z klientem, ale będziesz mógł pozyskać nowe grono.

PAKIETY

Skorzystaj z jednego z naszych pakietów:

PAKIET FILM 990 FILM 1490 FILM 1990
Realizacja 5 h plan zdjęciowy w ciągu jednego dnia roboczego 12 godzinny plan zdjęciowy w ciągu dwóch dni roboczych 20 godzinny plan zdjęciowy w ciągu trzech dni zdjęciowych
Technologia UHD Zdjęcia lotnicze 4K / UHD Zdjęcia lotnicze Slow Motion 4K / UHD Zdjęcia lotnicze Slow Motion „100”
Ekipa Producent, Operator Producent, Operator Reżyser, Producent, Operator
Muzyka Stock Premium Stock Premium Stock
Montaż Dynamiczny Dynamiczny Koloryzacja Dynamiczny Koloryzacja
Obszar działania Granice m. st. Warszawy (dojazd poza wyznaczony obszar – 1,5 zł / km) Granice m.st. Warszawy (dojazd poza wyznaczony obszar -1,5 zł / km) Do 5 km od granic Warszawy (dojazd poza wyznaczony obszar – 1,5 zł / km)
Produkt końcowy 1 film o max. długości 2 minuty 2 filmy o max. długości 2 minuty każdy 3 filmy o max. długości 2 minuty każdy
Making of Do ustalenia Do ustalenia W cenie
Fotograf Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia

Przykładowe Realizacje

Film promocyjny dla rugbystów Skry Warszawa

Film promocyjny dla Crossfit Ursynów

Reklama dla Calinerie – Miłe Miejsce

Warszawa okiem drona

CF Mamas

Pola herbaciane – Dron – Sri Lanka

Morsing z ekipą Crossfit Ursynów [dron]

BOX CHALLANGE / CROSSFIT URSYNÓW

Brief

*pola wymagane

Kontakt